Hakkımızda

Gunova Ltd.

Günova İş Makineleri Ltd, 1982 yılından beri kaliteli parça ve servis ağı ile Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde faaliyet göstermektedir. Geniş stok çeşitleri, teknik destek ve rekabetçi fiyatlar ile makina parkınıza canlılık sağlar Servislerimiz Tüm ürünlerimiz Partnerlerimiz Günova Iş Makineleri Ltd, Japon, Kore marka excavator ve loader lerin yedek parçaları alanında faaliyet gösteren firmadır. Firmamız Orijinal, O.E.M. ve Yan Sanayi yedek parçaları ile Hitachi, Fiat Hitachi, Kawasaki Kobelco, Kato, Sumitomo, Samsung, Hyundai, Daewoo, Volvo, New Holland ve Cat marka iş makineleri yedek parçaları alanında Türkiye'nin en geniş stoklarına sahip firmalarından biridir.

Günova Iş Makineleri Ltd, 1982 yılında kurulmuştur. 27 seneyi aşkın iş tecrubesi ile yurt içinde ve yurt dışında geniş bir dağıtım ağı kurarak, ve bayilerimiz kanalıylada bütün müşterilerimize ulaşarak hizmet vermektedir.

Günova İş Makineleri Ltd, 1982 yılından beri kaliteli parça ve servis ağı ile Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde faaliyet göstermektedir. .
Firmamız kaliteli parça ve servis ağı ile Avrupa, Asya, Afrika, ve Orta Doğu ülkerinde faaliyet göstermektedir.

Günova Iş Makineleri Ltd, makine parkınızın tam ve eksiksiz çalışması için ihtiyacınız olan servis ağı ve danışmanlık hizmetleri ile sizlerin hizmetindedir. Her türlü sorunuza cevap bulmak için bize güvenle danışabilirsiniz.

Created by Interactive NET